کد خبر: 3650026
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
‌گروه جامعه: پیرو انتشار خبر و عکسی مبنی بر حذف عناوین «آیت الله» و «شهید» از تابلوی خیابان شهید بهشتی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، تابلوی این خیابان با دستور شهردار تهران اصلاح شد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، پیرو انتشار خبر و عکسی مبنی بر حذف عناوین «آیت الله» و «شهید» از تابلوی خیابان شهید بهشتی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، با پیگیری انجام شده تابلوی این خیابان با دستور شهردار تهران اصلاح شد.

‌این اقدام از سوی یک رسانه منتشر شد و بلافاصله مورد توجه و پیگیری ویژه مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران قرار گرفت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صحت این خبر تایید شد و به استحضار شهردار تهران رسید.

تابلوی پیشین، اوایل مرداد ماه سال جاری در زمان مدیریت شهردار پیشین منطقه 7 نصب شده بود که با دستور اکید شهردار تهران، بی‌دقتی صورت گرفته، توسط شهردار جدید منطقه سریعا اصلاح  و تابلوی جدید بلافاصله نصب شد.

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران بر نقش موثر دیده‌بانی رسانه‌ها در مدیریت شهری تاکید می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد مشکلات شهری را صریح و شفاف اعلام کنند چرا که این مرکز و مجموعه شهرداری حل این مشکلات را وظیفه خود می‌داند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: