کد خبر: 3652160
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
گروه ادب: برنامه‌های روز سوم نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت اعلام شد که مهمترین آن رونمایی از اثر استاد فرشچیان است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، امروز جمعه 13 اکتبر، سومین روز از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت است. در این روز که به نام «روز ایران» نام‌گذاری شده، برنامه‌های متعددی چون تجلیل از فریبا وفی، بهترین نویسنده زن خارجی آلمان، داستان‌خوانی نویسندگان ایرانی از جمله الهام فلاح، محمدرضا شمس و غلامرضا امامی، برنامه آئینی و نمایشی، نشست «فهرست کتاب‌های کودکان؛ رویه‌ها، معیارها و مخاطبان»، نشست «سه سده تکاپو در موسیقی سنتی و آئینی ایران» با حضور سیدعلی موجانی رایزن فرهنگی ایران در برلین اجرا می‌شود.
رونمایی از آخرین اثر استاد محمود فرشچیان نیز یکی از برنامه‌هایی است که با حضور علی موجانی سفیر و رایزن فرهنگی ایران در آلمان و برلین و امیرمسعود شهرام‌نیا مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، نمایندگان تشکل‌های نشر، ناشران و ... در غرفه ایران برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود، این تازه‌ترین کتاب استاد فرشچیان است که چاپ آن حدود چهار سال به طول انجامیده و نشر گویا آن را منتشر کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: