کد خبر: 3662946
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
فرماندار قصرشیرین:
فرماندار قصرشیرین گفت: آب شرب شهر قطع شده و تامین آب شرب یکی از نیازهای جدی مردم شهرستان است.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از کرمانشاه، فرامرز اکبری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ایجاد مشکل در منبع تامین آب شرب شهرستان، اظهار کرد: لایه‌های زیرزمینی شهرستان تکان خورده و همین موضوع آب شهرستان را گل‌آلوده کرده که امکان وارد شدن آب به شبکه آب وجود ندارد.

اکبری بیان کرد: کلیه مخازن آب شهرستان گل‌آلود هستند و تا زمان از بین رفتن کدورت آب نیز امکان وصل شدن آب وجود ندارد.

فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: در خیلی از بخش های شهرستان نیز شکستگی لوله های آب داریم که در حال ترمیم هستیم.

وی با اشاره به فرو رفتن شهر در خاموشی بلافاصله پس از زلزله، اضافه کرد: برق شهرستان قصرشیرین در حال حاضر مگر در موارد جزیی وصل بوده و بالای 95 درصد مردم این شهرستان برق دارند.

 وی با اشاره به وصل بودن گاز شهرستان، گفت: هیچ مشکلی از نظر خطوط گاز در شهرستان قصرشیرین نداریم.

اکبری سپس با بیان اینکه در زلزله شب گذشته بخش زیادی از اماکن مسکونی آسیب دیده، اظهار کرد: پیش بینی می‌شود حدود 80 درصد مسکن مهر خسارت های 10 تا 50 درصدی دیده باشند.

اکبری اظهار کرد: در جریان زلزله شب گذشته پنج نفر از مردم شهرستان قصرشیرین جان خود را از دست دادند و 40 نفر هم مصدوم شدند.

وی اضافه کرد: با تلاش کادر درمان تمامی حادثه دیدگان زلزله خدمات درمانی لازم را دریافت کرده و مشکلی در این خصوص در شهرستان نداریم.


 اکبری در مورد وضعیت مرز خسروی هم گفت: تردد از سمت عراق به داخل بدون هیچ مشکلی ادامه دارد و زلزله مشکلی برای مرز خسروی و تردد تجاری آن بوجود نیاورده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: