کد خبر: 3678537
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
كوشكی تشريح كرد:
گروه سیاست و اقتصاد: معاون هماهنگ‌كننده سپاه فجر فارس با اشاره به وظایف كشورهای اسلامی در دوران پساداعش گفت: نخستین وظیفه جبران خسارت‌های وارده و سپس استفاده از پیروزی جبهه مقاومت برای اثبات قدرتمندی اسلام است.

سعید كوشكی، معاون هماهنگ‌كننده سپاه فجر فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در مقابله با تروریست‌های تكفیری، به تبیین وظایف كشورهای اسلامی در دوران پساداعش پرداخت و گفت: با درایت و هدایت مقام معظم رهبری و پا به كاری سربازان ولایت امروز شاهدیم كه پهنه كشورهای اسلامی سوریه و عراق از لوث وجود حكومت جعلی داعش پاك شده است.
وی افزود: تكلیف ما و ملت‌های این سرزمین‌ها آن است كه در گام نخست خسارت‌هایی كه داعش وارد كرده حتماً جبران كنیم و بازسازی این مناطق باید انجام شوند كه بعد مادی كار و وظایف كشورهای اسلامی است.

كشورهای اسلامی خود را برای مقابله با حوادث مانند داعش آماده كنند
كوشكی ادامه داد: بعد روحی و معنوی وظایف كشورهای اسلامی در دوران پساداعش آن است كه ما بتوانیم از این ظرفیت برای اثبات قدرتمندی اسلام و دین خدا استفاده كنیم و خودمان را به گونه‌ای در مقابل حوادث دیگر آماده كنیم كه اگر زمانی دوباره حادثه‌ای در منطقه رخ داد، بتوانیم با اقتدار وارد شویم.

لزوم استفاده از پیروزی جبهه مقاومت جهت توسعه ارزش‌های اسلامی
معاون هماهنگ‌كننده سپاه فجر فارس با تأكید بر اینكه باید از این پیروزی به نحو مطلوب برای توسعه ارزش‌های اسلامی بهره ببریم، گفت: ارتباطات ما با مردم منطقه نیز باید به گونه‌ای باشد كه مردم منطقه با ارزش‌های انقلاب اسلامی بیش از پیش آشنا شوند و بدانند كه سردار حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان مدافع حرم، همگی سربازان جهان اسلام و تابع ولایت هستند و این‌ها بودند كه اوامر ولایت را محقق كردند.

استقلال و مقاومت؛ تنها راه شكست جبهه كفر
وی با ابراز امیدواری از اینكه بتوانیم تجربیات خود را در اختیار ملت‌های منطقه قرار دهیم تا بتوانند روی پای خود بایستند، گفت: تنها در این صورت است كه جبهه اسلامی می‌تواند بر جبهه كفر و صهیونیستی فائق آید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: