کد خبر: 3680844
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
گروه فعالیت‌های قرآنی: کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌وپرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات قرآن با حضور بیش از 1200 دانش‌آموز مدارس استثنایی خراسان رضوی از 30 دی‌ماه آغاز می‌شود.

مهدی رادمهر، کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌وپرورش استثنایی خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، بیان کرد: مرحله استانی بیستمین دوره مسابقات قرآن دانش‌آموزان مدارس استثنایی سراسر استان در رشته‌های حفظ، قرائت ترتیل، احکام، صحیفه سجادیه، انشای نماز، نهج البلاغه و اذان از 30 دی‌ماه آغاز و تا 11 بهمن ادامه دارد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات 1200 دانش‌آموز کم معلولیت، چند معلولیتی، کم‌توان ذهنی ناشنوا و نابینا در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
رادمهر با بیان اینکه مسابقات به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد، ابراز کرد: برگزاری این دوره از مسابقات برای 850 دانش‌آموز از مشهد و شهرستان طرقبه ـ شاندیز در محل دارالقرآن لیلةالقدر مشهد از ساعت 8:30 الی 13 تدارک دیده شده است.
وی با اشاره به شرایط خاص متسابقان در مورد سهولت شرکت در مسابقات، اظهار کرد: این دوره از مسابقات برای 300 متسابق از سایر شهرستان‌های استان با اعزام یک نماینده از استان به عنوان ناظر برگزار خواهد شد.
کارشناس فرهنگی اداره آموزش‌وپرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: 50 نفر از مربیان، معلمان و فعالان قرآنی آموزش و پرورش که حائز رتبه برتر قرآنی هستند، داوری این دوره از مسابقات را بر عهده دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: