کد خبر: 3680891
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
گروه جهاد و حماسه: بابک نوری‌هریس، شهید مدافع حرم متولد 21 مهر سال 71 بود که 28 آبان سال 96 در دفاع از حرم مقدس حضرت زینب(س)، توسط نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، بابک نوری متولد 1372 در استان گیلان که به جمع مدافعان حرم در سوریه پیوست و توسط گروه داعش به شهادت رسید. این شهید بزرگوار از اعضای سپاه قدس بوده که برای دفاع از حرم مقدس حضرت زینب(س) به سویه می‌ر‌ود و در روز شهادت امام رضا (ع) توسط نیروهای تکفیری داعش به شهادت رسید.

جمعه///وصیت‌نامه شهید مدافع حرم که بوی عشق به میهن می‌داد+ فیلم و عکس

بابک نوری هریس، بیست و دومین شهید مدافع حرم گیلان از خود وصیت نامه‌ای به یادگار گذاشته است. تصویر زیر وصیت نامه بابک نوری هریس بسیجی جوان آذری زبانی است که در نبرد با تکفیری‌های داعش در عملیات آزادسازی بوکمال سوریه به شهادت رسید.

جمعه///وصیت‌نامه شهید مدافع حرم که بوی عشق به میهن می‌داد+ فیلم و عکس

وصیت نامه‌ای که حرف‌های درون آن بوی عشق به میهن و اهل بیت می‌دهد که یک جوان دهه هفتادی که مشابه او بسیار زیاد هستند برای دفاع از حرم اهل بیت جان خود را فدا می‌کنند.

 جمعه///

دکلمه‌ای زیبا با صدای پرویز پرستویی در مستند شهید مدافع حرم بابک نوری منتشر شده که کاربران  برای مشاهده نماهنگ شهید بابک نوری می‌توانند اینجا را کلیک کنند. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: