کد خبر: 3681356
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۴
جمال شورجه:
گروه هنر: یک کارگردان سینما گفت: سریال «موسی (ع)» کاری خواهد بود که با توجه به توان سیما تولید خواهد شد و البته سعی خواهیم کرد این ملاحظه‌نگری، به کیفیت اثر آسیب نرساند.
سریال «موسی (ع)» متناسب با توان سیما تولید خواهد شد
 
جمال شورجه، کارگردان سینما و تلویزیون در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) با بیان این‌که سریال «موسی (ع)» از کار‌های فاخر سیما خواهد بود، اظهار کرد: این مجموعه یکی از افتخارات سیما خواهد بود، چون به دلیل جنس و حجم داستان، این کار اثری ماندگار در تاریخ ایران اسلامی محسوب خواهد شد، البته به دلیل حجم بالای روند تولید، مطمئناً زمانبر خواهد بود.

وی افزود: برای این‌که سریال بتواند به خط تولید نزدیک شود، داشته‌های تلویزیون را هم مدنظر قرار داده‌ایم چرا که  کاری که تولید می‌شود باید با توجه به توانایی تلویزیون ایران تولید شود، هرچند این ملاحظه‌کاری به معنای این نیست که بخواهیم از کیفیت کار بزنیم بلکه یک تبادل نظر دوستانه بین تلویزیون و ما برقرار است.

شورجه ادامه داد: هنوز به شکل جدی پیش‌تولید سریال را آغاز نکرده‌ایم اما تلاش می‌کنیم تا اوائل سال آینده پیش‌تولید سریال، آغاز شود  و درباره زمان شروع فیلمبرداری هم باید بگویم که ابتدا باید دکورسازی مجموعه انجام شود تا ما بتوانیم فیلمبرداری آن را کلید بزنیم.

 این کارگردان در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا گزینه برای ایفای نقش حضرت موسی(ع)، مورد نظر است یا خیر گفت: برای نقش حضرت موسی (ع) هنوز بازیگری در ذهن نداریم، اما ترجیح ما این است که بازیگر این نقش، چهره شناخته شده‌ای در عالم تصویر و سینما نباشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: