کد خبر: 3681446
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴
در پویش «کتاب شارژ»؛
گروه ادب: مسابقه کتابخوانی «نرگس» با رویکرد دفاع مقدسی در قالب پویش کتاب‌ شارژ از سوی انتشارات سوره مهر و مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی «نرگس» برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، پویش مطالعاتی «کتاب شارژ» برای گروه سنی نوجوانان و جوانان و از سوی انتشارات سوره مهر و مجمع ناشران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

پویش «کتاب شارژ» در نوبت اخیر به کتاب «نرگس» نوشته رحیم مخدومی اختصاص دارد. علاقه‌مندان به این پویش می‌توانند به روش‌های مختلف در آن شرکت کنند. ارسال کد کتاب براساس برچسب ارائه شده به همراه کتاب خریداری شده یکی از این راه‌هاست.

همچنین انتشار عکس و فیلم در اینستاگرام راه دیگر شرکت در این پویش است. بر این اساس افراد می‌توانند از کتاب عکس بگیرند و با هشتگ کتاب شارژ در اینستاگرام منتشر کنند. این عکس می‌تواند عکس از جلد کتاب باشد یا از صفحه‌ای که آن را دوست دارند. همچنین افراد می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود،‌ فیلمی از خود تهیه و با هشتگ کتاب‌ شارژ‌ در اینستاگرام منتشر کنند. در این فیلم،‌ مخاطب می‌تواند یا کتاب نرگس را معرفی کند و یا حس خود را درباره آن بگوید.

روش دیگر شرکت در این پویش به این شرح است که مخاطب برای شرکت در بخش مسابقه فیلم و عکس اینستاگرامی شرکت کند. به این صورت که عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرامی خود را به ketabcharge @ ارسال کند. صاحبان فیلم‌ها و عکس‌هایی که بیشترین لایک را از مخاطبان بگیرند،‌ برنده این بخش هستند.

متن صدکلمه‌ای نیز روش دیگر شرکت در این پویش است. به این ترتیب افراد می‌توانند یک متن صدکلمه‌ای درباره کتاب بنویسند. این متن می‌تواند معرفی کتاب یا حس فرد نسبت به کتاب باشد. آن متن را باید با شناسه ketabcharge @ در تلگرام منتشر کرد. متن‌های افراد در کانال کتاب شارژ با شناسه یاد شده قرار خواهد گرفت. صاحبان متن‌هایی که بیش از دیگران دیده شوند،‌ برنده این بخش هستند.

ارسال مطلب در توئیتر و گوگل‌پلاس نیز راه دیگر شرکت در این پویش را به خود اختصاص می‌دهد. در این روش فرد باید در شبکه‌های یاد شده مطلبی درباره نرگس بنویسد. همه کسانی که درباره این کتاب و با هشتگ کتاب شارژ مطلب بنویسند،‌ در قرعه‌کشی مسابقه شرکت داده می‌شوند.

یادآور می‌شود،‌ نرگس عنوان اثری دفاع مقدسی است که درباره دانش‌آموزان مدرسه معین و معلمان درس قرآن آنها نوشته شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: