کد خبر: 3681526
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
گروه سلامت: 263 دانشجوی علوم پزشکی از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت وام عتبات دانشجویی دریافت کردند.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت به ۲۶۳ نفر از دانشجویان علوم پزشکی در سال ۹۶ وام کمک هزینه سفر به عتبات عالیات پرداخت کرد.
 
هر یک از این دانشجویان علوم پزشکی برای سفر معنوی و زیارتی عتبات عالیات مبلغ پنج میلیون ریال کمک هزینه سفر به کربلای معلی را دریافت کردند. وام عتبات عالیات که به عنوان یکی از وام‌های ضروری تخصیصی برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همه ساله از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت اعطا می‌شود با کارمزد چهار درصد محاسبه می‌شود.
 
از ابتدای سال جاری تاکنون نیز تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای سفر معنوی و زیارتی عتبات عالیات از صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت وام دریافت کردند که تعداد دقیق آن‌ها در پایان سال مشخص و اعلام می‌شود.

همه ساله دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با آغاز سال تحصیلی، وام‌ها و تسهیلات مختلفی دریافت می‌کنند که از جمله می‌توان به وام‌های ضروری و عادی به دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته‏‎‏‏، مقطع دکترای عمومی و مقطع دکترای تخصصی و تخصص (دستیاران) و همچنین وام ضروری عتبات عالیات، وام تحصیلی، ودیعه مسکن و... اشاره کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: