کد خبر: 3682976
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
انجمن تسنیم برگزار می‌کند؛
گروه بین‌الملل: جلسه هفتگی تفسیر قرآن به همت انجمن دانشجویی «تسنیم» واقع در شهر «ادمونتون» کانادا در دانشگاه «آلبرتا»ی این شهر برگزار می‌شود.

جلسه هفتگی تفسیر قرآن در دانشگاه کانادابه گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن تسنیم ادمونتون(tasnimsociety.com)؛ این جلسه هر هفته روزهای جمعه در طبقه سوم ساختمان Students' Union Building (SUB) دانشگاه آلبرتا(University of Alberta) در شهر ادمونتون(Edmonton)، از ساعت 17:30  تا 19 به وقت محلی پذیرای علاقه‌مندان و دوستداران قرآن است.

انجمن دانشجویی تسنیم در ادمونتون فراگیری قرآن و تأمل هر چه بیشتر در آیات الهی را هدف از برگزاری این جلسه تفسیری اعلام کرده است.

تفاسیر بر مبنای کتاب تفسیر المیزان علامه سید محمدحسین طباطبایی در این جلسات تدریس و پس از قرائت هر آیه، تفسیر و توضیح آن به صورت مفصل ارائه می‌شود.

در صورت نیاز متعاقبا سؤالات و نکاتی از طرف شرکت‌کنندگان مطرح شده و برای درک بیشتر آیه، اگر اختلالی در اصل بحث رخ ندهد، گفتگوهایی انجام می‌شود.

آشنایی با انجمن تسنیم
انجمن تسنیم متعلق به تمام ایرانیان مسلمان ساکن ادمونتون کانادا بوده و هدف آن زنده نگهداشتن فرهنگ ایرانی و اسلامی در چارچوب معارف قرآنی و تعالیم پیامبر اسلام(ص) و اهل بیت (ع) است. این گروه فعالیت خود را به صورت غیر رسمی از سال 2006 با عنوان Edmonton Friends Gatherings آغاز کرده و از سال 2011 به طور رسمی با عنوان انجمن تسنیم(Iranian Islamic Cultural Society) به ثبت رسیده و به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

جلسه هفتگی تفسیر قرآن در دانشگاه کانادا

این انجمن از دانشجویان و خانواده‌های ایرانی ساکن شهر ادمونتون تشکیل شده است و وابسته به هیچ حزب یا گروه سیاسی نیست.

فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجمن تسنیم توسط افراد حقیقی و به صورت داوطلبانه انجام گرفته و هزینه‌ها نیز به صورت داوطلبانه توسط اعضا تأمین می‌شود/.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: