کد خبر: 3685485
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
گروه اجتماعی: مدیر مؤسسه سیره شهدای فارس از برگزاری مراسم تجلیل و تكریم از 250 پرستار بیمارستان نمازی شیراز همراه با تكریم یاد شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم خبر داد.

مجتبی مینایی‌فرد، مدیر مؤسسه سیره شهدای فارس در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، از برگزاری مراسم تجلیل و قدردانی از پرستاران خبر داد و گفت: مراسم میلاد مظهر صبر و شكیبایی و تجسم عینی علم و عفاف حضرت زینب(ع) و تجلیل از مقام پرستار توسط مؤسسه سیره شهدای فارس و جمعی از بسیجیان پایگاه‌های جت و مدینةالنبی(ص) در محل بیمارستان نمازی شیراز برگزار شد.
وی با يادآوری اينكه بسيج بيمارستان نمازی در اين راه نيز ما را ياری دادند، افزود: در این برنامه از 250 نفر از پرستاران بخش‌های رادیولوژی، ICU، CCU، اتاق عمل و غیره این بیمارستان تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از 250 پرستار بیمارستان نمازی شیراز همراه با تكریم یاد شهدای مدافع حرم
مینایی‌فرد با بیان اینكه این برنامه با صبغه تكریم یاد شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم برگزار شد، ادامه داد: اهدای یك بسته فرهنگی شامل یك شاخه گل نرگس به همرات نبات تبركی آستان قدس رضوی و یك جلد كتاب از شهدای شهر شیراز به این پرستاران از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

تجلیل از 250 پرستار بیمارستان نمازی شیراز همراه با تكریم یاد شهدای مدافع حرم
مدیر مؤسسه سیره شهدای فارس اظهار كرد: همچنین پرچم مقدس آستان قدس رضوی با همكاری دفتر نمایندگان این آستان مقدس در استان فارس، جهت تبركی خدمت بیماران و پرستاران این بیمارستان منتقل شد كه مورد استقبال مردم، بیماران و پرستاران و پرسنل بیمارستان نمازی واقع شد.

تجلیل از 250 پرستار بیمارستان نمازی شیراز همراه با تكریم یاد شهدای مدافع حرم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: