کد خبر: 3686999
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
مرادی:
گروه اجتماعی: جانشین فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از برنامه‌های سپاه ویژه‌برنامه ۱۰ شب ۱۰ مسجد» است که به مدت ۱۰ شب این برنامه با موضوعات خاص ویژه ایام دهه فجر در مساجد پیش‌بینی‌شده در برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، به نقل از تسنیم، مهران مرادی، جانشین فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری ظهر امروز در ستاد دهه فجر استان اظهار داشت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر 700 عنوان برنامه توسط سپاه و بسیج اجرا می‌شود که 15 عنوان آن برگزاری یادواره شهدا و تبیین دستاوردهای انقلاب در این مراسمات است.
وی افزود: همچنین نورافشانی در شب 22 بهمن در تمامی شهرستان و در شهرکرد در تپه نورالشهدا، ویزیت رایگان جامعه بزشکی به یاد شهید مدافع حرم محمدحسن قاسمی نیز انجام می‌شود.
جانشین فرمانده سپاه قمر‌بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، رونمایی از کتاب « احمد تا احد» که زندگی نامه شهید مدافع حرم احمد قاسمی است، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، نشست سران ایلات و قبایل بسیجی، برگزاری جشن‌های انقلاب با موضوعات مختلف و کرسی‌های آزاداندیشی از دیگر برنامه‌های شاخص سپاه و بسیج استان است.
مرادی خاطرنشان کرد: در این ایام نیز با کمک سپاه استان جهیزیه نوعروسان در مناطق و خانواده‌های محروم استان خریداری و تحویل می‌شود، همچین در این ایم نشست با جانبازان بالای 70 درصد و رزمندگان را خواهیم داشت.
وی گفت: یکی دیگر از برنامه‌های سپاه ویژه برنامه « 10 شب 10 مسجد» است که به مدت 10 شب این برنامه با موضوعات خاص در مساجد پیش‌بینی شده در برگزار می‌شود.
حمیدرضا عزیزی معاون فرهنگی دانشگاه شهرکرد در ادامه این جلسه تصریح کرد: 23 برنامه توسط کمیته دانشجویی برگزار می‌شود که برگزاری طرح شمیم معرفت، غبارروبی‌گلزار شهدای دانشگاه، برگزاری همایش و جشن انقلاب، برگزاری مسابقات کتابخوانی از برنامه‌های شاخص این کمیته است.
وی گفت: همچنین اعزام دانشجویان به مرقد امام خمینی (ره) و مشهد مقدس، برگزاری کرسی‌های ازاد اندیشی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در دانشگاه‌ها است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: