کد خبر: 3690369
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲
گروه اجتماعی: استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سی و نهمین فجر پیروزی دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، متن کامل پیام اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری به شرح ذیل است:
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن 96 بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.
اکنون‌که دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد دلسردی در بین مردم کشور و ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند، شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر پاسخی کوبنده به ایادی استکبار جهانی است.
حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و تجدید بیعت با شهدای انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، دشمنان ایران را در طراحی و پیاده‌سازی توطئه‌های شوم آن‌ها با شکست روبه‌رو می‌کند.
با بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ملت استوار، آگاه و انقلابی چهارمحال و بختیاری و از تمامی اقشار، تشکل‌ها و احزاب، گروه‌ها و جریان‌های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، ولایت‌فقیه و آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاهیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، بازاریان، کسبه و اصناف، عشایر، روستائیان، کشاورزان و سایر قشرهای انقلابی این استان دعوت می‌شود تا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شرکت کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: