کد خبر: 3690875
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
مرعشی خبر داد:
گروه سلامت: مدیرعامل مؤسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید،از رونمایی نماد کمپین مشارکت‌های مردمی برای احداث بیمارستان خیریه فوق تخصصی جراحی اطفال کودکان با حضور جمعی از خیرین، هنرمندان و حامیان مالی زنجیره امید خبر داد.
مریم مرعشی، مدیرعامل مؤسسه خیریه بین‌المللی زنجیره امید در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، از رونمایی نماد کمپین مشارکت‌های مردمی برای احداث بیمارستان فوق تخصصی جراحی اطفال کودکان با حضور جمعی از خیرین، هنرمندان و حامیان مالی زنجیره امید خبر داد.
مرعشی تصریح کرد: بیمارستان فوق تخصصی – آموزشی اطفال زنجیره امید، که برای نخستین بار در ایران دارای بخش ترومای ویژه اطفال و مرکز توانبخشی مخصوص ویژه آنان است قرار است در منطقه ۱۶ تهران احداث شود.
وی بیان کرد: در این بیمارستان قرار است به کودکان نیازمند در این بیمارستان خدمت ارائه می‌شود، ضمن اینکه دیگر کودکان طبقه متوسط که از بیمه استفاده کرده و کودکانی که توان پرداخت مالی دارند به صورت یکسان با کودکان نیازمند خدمت پزشکی دریافت می‌کنند.
مدیرعامل مؤسسه خیریه زنجیریه امید بیان کرد: هزینه‌های ساخت این بیمارستان تماما از سوی خیرین و حامیان این مؤسسه تأمین شده و هیچ شریک مالی دیگری در ساخت این بیمارستان مشارکت ندارد.
وی ادامه داد: در این همین راستا قرار است طی مراسمی از نماد مشارکت‌های مردمی برای احداث این بیمارستان رو نمایی شود، این نماد به شکل یک پازل آجر مانند بوده و هر حامی که بیش از صد هزار تومان به احداث بیمارستان کمک کند، به عنوان یادبود، آجر را امضا می‌کند و آن آجر‌ها در بخشی از بنای بیمارستان به کار گرفته می‌شود.
مرعشی یادآور شد: مراسم رونمایی نماد کمپین مشارکت‌های مردمی برای احداث بیمارستان فوق تخصصی جراحی اطفال کودکان قرار است سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه با حضور جمعی از هنرمندان و دیگر حامیان و خیرین مؤسسه زنجیره امید در محل احداث بیمارستان در پل جوادیه رو به روی بیمارستان بهارلو برگزار شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: