کد خبر: 3691158
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
روشنی؛
گروه جامعه‌ ــ مدیرکل آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: نزدیک به 300 هزار اثر در موضوعات مختلف ششمین جشنواره آموزشی ترویجی مشکات تولید و به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

به گزارش ایکنا به‌نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی، ‌محمد روشنی، مدیرکل آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: فعالیت ششمین جشنواره مشکات از ابتدای دی‌ماه امسال در تمامی ۲۲ منطقه شهر تهران آغاز و با استقبال خوب شهروندان تهرانی مواجه شده است.

وی با بیان اینکه مناطق 11 و 14 تهران بیشترین آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره را داشته‌اند، اظهار کرد: جشنواره آموزشی و ترویجی مشکات فرصت و شرایطی را مهیا می‌سازد تا شهروندان در چارچوب آن اندکی به مسائل، مشکلات، نگرانی‌ها و آرزوهای خود برای محله و شهر بیندیشند و نتایج اندیشه‌ها و خواست‌های خود را برای تحقق محله‌ای مطلوب با شهروندانی متعادل و دارای فرهنگ و اخلاق شهروندی در قالب‌ها و موضوعات جشنواره بیان کنند.

مدیرکل آموزش و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران به همکاری بسیاری خوب مناطق آموزش و پرورش شهر تهران در دریافت آثار دانش‌آموزی برای شرکت در این جشنواره اشاره کرد و افزود: بیشترین آثار ارسال شده به جشنواره در دو موضوع کاهش آلودگی هوا و فرهنگ رانندگی بوده است که نشان‌از توجه جدی شهروندان به موضوعات زیست محیطی و ترافیکی در شهر دارد.

روشنی تصریح کرد: در حوزه قالب آثار ارسالی به جشنواره نیز دو قالب نقاشی و عکاسی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه با پایان مهلت ارائه آثار به دبیرخانه جشنواره، بررسی آثار از سوی هیات داوران نیز آغاز شده است، خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه جشنواره نیز با معرفی نفرات برگزیده در اسفندماه 96 برگزار خواهد شد./انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: