کد خبر: 3695915
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن امروز دهم اسفندماه در استان آذربایجان‌شرقی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور امروز در دو نوبت در شهرهای مختلف استان و در شهر تبریز نیز این ازمون در محل دانشگاه فنی حرفه ای این شهر برگزار شد.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

در این آزمون حجت‌الاسلام علی مصائبی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، محمدمحمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حضور داشتند.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز و مجید خدابخش استاندار آذربایجان‌شرقی با حضور در دانشگاه فنی حرفه ای تبریز از محل برگزاری آزمون سراسری بازدید کردند.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

شرکت هفت هزار و ۲۱۴ در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در آذربایجان‌شرقی

حجت الاسلام علی مصائبی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در این استان با حضور هفت هزار و ۲۱۴ شرکت کننده برگزار می شود.

وی، افزود: پنج هزار و ۵۳۰ نفر در بخش آزمون کتبی و یک هزار و ۶۸۴ نفر در بخش آزمون شفاهی در آذربایجان‌شرقی به رقابت خواهند پرداخت.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

محمدمحمدپور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی نیز در گفت وگو با ایکنا، اظهار کرد: این آزمون‌ها با هدف تقویت وحدت و انسجام برنامه‌ها و فعالیت‌های سازمان‌ها و نهادهای قرآنی، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات و مراکز قرآنی کشور و ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت برگزار می شود.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

وی، استانداردسازی و جهت ‌دهی آموزش‌های قرآن و عترت در موسسات و مراکز قرآنی سراسر کشور، شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و به روزرسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآن کشور در رشته‌های مختلف آموزش قرآن و عترت را از دیگر اهداف برگزاری این آزمون عنوان کرد.

گزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریزگزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریزگزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریزگزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریزگزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریزگزارش ایکنا از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در تبریز

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۴
0
0
خداقوت خسته نباشید
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: