کد خبر: 3696090
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
گروه اجتماعی: شرور مسلحی که عامل شهادت شهید عبدالله دشتی‌زاده، رئیس پلیس شهرستان زاهدان و 6 نفر از کارکنان نیروی انتظامی و بسیج بود، روز گذشته طی یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه در زاهدان به دام قانون افتاد.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان، شرور مسلحی که عامل شهادت شهید عبدالله دشتی‌زاده و 6 نفر از کارکنان نیروی انتظامی و بسیج بود، روز گذشته طی یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه در زاهدان به دام قانون افتاد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات این خبر گفت: در تاریخ یازدهم تیرماه سال 84، کاراگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی شهرستان زاهدان در روستای «الله آباد دومک» در راستای برقراری نظم و امنیت و مقابله با مخلان امنیت عمومی، در محورهای فرعی با اشرار مسلح درگیر شده که در این عملیات شهید عبدالله دشتی‌‎زاده به همراه 6 نفر از کارکنان انتظامی و بسیج به درجه رفیع شهادت نائل آمدند، اما تلاش‌های پلیس برای دستگیری عاملان این شهادت ادامه داشت.
فرمانده انتظامی استان افزود: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی، در اولین ساعات شهادت ماموران هویت ضارب را شناسایی کردند ولی این شرور با تغییر مداوم محل سکونت خود متواری شده بود.
وی ادامه داد: یگان‌های عملیاتی پلیس آگاهی در تعاقب پایش‌های اطلاعاتی و با اشراف کامل آخرین مخفیگاه این شرور را در یکی از مناطق حاشیه‌ای زاهدان شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه و پیچیده دستگیر کردند.
قنبری بیان کرد: متهم در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس به تیراندازی و شهادت شهید عبدالله دشتی زاده و 6 نفر از کارکنان نیروی انتظامی و بسیج اعتراف، و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
گفتنی است، شهید دشتی زاده در زمان شهادت در سمت رئیس پلیس شهرستان زاهدان مشغول به خدمت بوده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: