کد خبر: 3697775
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چرداول از برپایی کلاس‌های تفسیر قرآن کریم در روستاهای چرداول خبر داد.

به گزارش ایکنا؛ فارس نوشت: حجت‌الاسلام محمد روان به مهمترین برنامه‌های فرهنگی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی چرداول در سال ۹۶ اشاره کرد و اظهار داشت: این نهاد فرهنگی تمام توان خود را در راستای برپایی آیین‌های ویژه و ملی و مذهبی به کار گرفته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چرداول گفت: اعزام ۶۰ مبلغ به روستاها و شهرستان‌ها در ایام محرم، برپایی ۷ موکب صلواتی جهت خدمت رسانی به زایرین ابا عبداالله الحسین (ع) و بر پایی لیالی قدر از جمله برنامه‌های این نهاد فرهنگی بوده است.

وی ادامه داد: برگزاری مراسمات رحلت حضرت امام خمینی (ره)، برپایی روز قدس، تجلیل از دختران نمونه، اقامه نماز در مساجد، برگزاری ۴ کلاس تفسیر و تجوید روخوانی قران و غبار رویی مزار شهداء از دیگر اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی چرداول بوده است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چرداول گفت: برگزاری مراسم ۹دی، برگزاری جشن نیمه شعبان، برگزاری مراسم ۱۳دی روز وحدت و اتحاد وهمدلی و محکوم کردن اغتشاشگران و ... از دیگر تلاش‌های صورت گرفته این سازمان است.

این مسؤول در پایان به نقش مهم و اثرگذار رسانه‌ها به عنوان قلم رسای جامعه در انعکاس و پوشش واقعی اخبار و برنامه فرهنگی به مردم اشاره کرد و خواستار توجه و اهمیت به این قشر خدمت رسان و زحمتکش در جامعه شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: