کد خبر: 3698034
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۰
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: خوشبختانه تاکنون حادثه در انبار مهمات تیپ 292 تلفات جانی نداشته، همچنین تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی در محل حادثه مستقر هستند و وضعیت تحت کنترل است.

به گزارش ایکنا؛ امیر عیسی‌زاده امشب در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در ساعات اولیه حادثه انفجار در یک انبار مهمات تیپ 292 زرهی دزفول، ساکنان منازل سازمانی تیپ 292 زرهی به‌منظور جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی تخلیه شدند.

وی افزود: سرایت آتش‌سوزی یک انبار تیپ 292 زرهی دزفول به انبار دیگر باعث انفجارهای شدید شده بود که در شهرهای اندیمشک و دزفول نیز شنیده شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول عنوان کرد: خوشبختانه تاکنون این حادثه تلفات جانی نداشته همچنین تمامی نیروهای امدادی و عملیاتی در محل حادثه مستقر هستند و وضعیت تحت کنترل است.

وی گفت: با کاهش حجم حریق عملیات اطفاء حریق آغاز و حریق نیز به‌طور کامل مهار شده است، این حادثه کاملاً جزئی بوده و بخش عمده‌ای از نیروهای امدادی برای این عملیات استفاده نشدند.

عیسی‌زاده بیان کرد: در حال بررسی علت حادثه هستیم، ساکنان منازل سازمانی نیز در حال بازگشت به منازل خود هستند و جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: