کد خبر: 3698172
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۲
گروه مسابقات ــ طی آیین اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه بین بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.

اعلام اسامی برگزیدگان ششمین مسابقات قرآن بین بیمارستان های استان تهران

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ طی آیین اختتامیه ششمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه بین بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران که امروز، 17 اسفندماه به میزبانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیا(ص) برگزار شد، از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.
براساس این گزارش، در رشته حفظ 12 جزء خبرنگار آقایان امیر عاطفی نیا و عبدالعزیز آزادی حائز رتبه اول و دوم شدند و در بخش بانوان نیز ضحی ثناتی، طیبه قرهی و مریم علیمردانی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در رشته حفظ 10 جزء نیز در بخش آقایان تنها محمد صفاپور به عنوان رتبه اول و در بخش بانوان نیز پروین مهدی کرمی، مریم روستایی و صغری نیک صفت به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته حفظ چهار جزء شهربانو حیدری، رتبه اول، فاطمه خوال در رشته حفظ شش جزء رتبه نخست و زینب محبتی و زهرا شاه محمدی نیز در رشته حفظ شش جزء و در رشته قرائت تحقیق نیز مریم حیدری و لیلا مرادان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
بنابر گزارش ایکنا، در رشته حفظ دو جزء نیز عباس عزیزی حائز رتبه نخست و در بخش بانوان مریم حیدری، فاطمه سرلک و عاطفه رجایی به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند، در رشته حفظ یک جزء در بخش آقایان حسین سرلک مقام اول و محمد شکیبامنش مقام دوم را کسب کرد و در بخش بانوان نیز زهرا مبینی فر و محبوبه سادات آقایی مقام های اول تا دوم را از آن خود کردند.
در رشته حفظ سه جزء نیز زهرا اصغرپور، ساناز مقصد، مرضیه عطایی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. همچنین در رشته قرائت تحقیق نیز حسن انصاری، سیدتقی سیداقایی و محسن فضلعلی توانستند رتبه های اول تا سوم را کسب کنند و در بخش ترتیل بانوان نیز فاطمه خوال، زهر ا صادق علیپور و زهرا اصغرپور مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
همچنین در رشته احکام در بخش آقایان حسن اوشنی، محسن فضلعلی، هادی الیاسی رتبه های اول تا سوم و در بخش بانوان نیز فاطمه اریح، مرضیه میرگبی و زهرا جوادی فر، معصومه کبوتری و مریم روستایی توانستند مقام های اول تا پنجم را کسب کنند.
در رشته تفسیر سوره مبارکه رعد نیز شیب حسین زاده، حمیدرضا شمسی، حسن اوشنی حائز مقام اول تا سوم و در بخش بانوان نیز مریم مقیسه، مریم مدبر، عصمت غریبیان، زینب جلیلی و سمیه امرالهی توانستند مقام های اول تا پنجم را از آن خود کنند.
بنا بر گزارش ایکنا، در رشته نهج البلاغه نیز در بخش آقایان علیرضا جلوخانی، حمیدرضا شمی و آرش علوی فر مقام های اول تا سوم و همچنین مریم مدیر، راضیه صفدری، فاطمه رضاپور ، سمیه خواجه و مهدیه رهنما مقام های اول تا پنجم را کسب کردند.
یادآور می شود، ششمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه بین بیمارستان ها و مراکز درمانی استان تهران طی دو روز 15 و 16 اسفندماه به میزبانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: