کد خبر: 3698214
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
گروه معارف-رئیس اداره آموزش و فرهنگ‌سازی فضای مجازی حوزه‌های علمیه خواهران از ثبت‌نام 36 هزار نفر در دومین همایش «بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی» به میزبانی استان یزد خبر داد.

به گزارش ایکنا از یزد، محمد‌تقی جلیلی‌ صفت، رئیس اداره آموزش و فرهنگ‌سازی فضای مجازی حوزه‌های علمیه خواهران 17 اسفندماه در اختتامیه دومین همایش بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی به میزبانی استان یزد اظهار کرد: طی فراخوان این همایش، 36 هزار نفر ثبت نام کردند.

وی با اشاره به اینکه وبلاگ نوشت، پست‌های منتشره در شبکه‌های اجتماعی و کوثر نت یا کوتاه نوشت از بخش‌های مختلف این دوره بود افزود: 400 اثر به مرحله داوری راه یافت که در نهایت 10 نفر حائز رتبه برتر شدند.

جلیلی صفت ادامه داد: آثار ارسالی به همایش به جهت کیفی قابل قبول بودند اما در بخش کوتاه نوشت نفر اول، دوم و سوم و در بخش شبکه‌های اجتماعی نفر اول نداشتیم ولی در بخش وبلاگ نوشت با توجه به سابقه خوب طلاب، نفرات برتر نیز داشتیم.

به گزارش ایکنا، در این همایش که آیت الله محمدرضا ناصری یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان و اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهران حضور داشتند، از طلاب برتر استان در زمینه وبلاگ نویسی و برگزیدگان دومین همایش بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی تجلیل شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: