کد خبر: 3698402
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
تقی‌پور بیان کرد:
گروه فعالیت های قرآنی- سرپرست اداره امور قرآتی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری کارگاه تجوید در روزهای شانزدهم و هفدهم اسفند در شهرکرد، افزود: یکسان نمودن روشهای داوری یکی از اهداف برگزاری دوره های تربیت داوری قرآن کریم است.

محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی تجوید در روزهای شانزدهم و هفدهم اسفند با حضور استاد موسوی بلده نویسنده کتاب« حلیه القرآن» در مجتمع رفاهی لاله شهرکرد، گفت: کارگاه آموزشی صوت و لحن نیز در روزهای دهم و یازدهم اسفند با حضور استاد یاراحمدی برگزارشد.
وی ادامه داد: مراحل ثبت نام دوره تربیت داور عمومی قرآن کریم با هدف یکسان نمودن روشهای داوری از اواخر پاییز در استان آغاز شد و بعد از اتمام این مرحله بنا برنیاز شرکت کنندگان در دوره و ارتقاء سطح تخصصی و فنی داوران ،کارگاه های پیش از آزمون ورودی این دوره در دو مرحله تحت عنوان کارگاه دو روزه صوت و لحن و کارگاه دو روزه تجوید برگزارشد .
سرپرست اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه آشنايي و تعميم روشهاي بديع و انتقال مهارت هاي ويژه به داوران مسابقات قرآني در سراسر كشور از دیگر اهداف برگزاری این دوره ها است، افزود: شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی بعد از قبولی در آزمون های ورودی که در دو مرحله کتب و شفاهی برگزار می شود مجاز به شرکت در دوره تربیت داور عمومی قرآن کریم هستند.
تقی پور ادامه داد: آزمون ورودی این دوره از محتوای کتاب های معرفی شده و همچنین مباحث ارائه شده در کار گاه های صوت و لحن و تجوید در نیمه دوم فروردین برگزار می شود.
وی افزود: آزمون شفاهی نیز در روز برگزاری آزمون کتبی برگزارمی شود و فایل های صوتی برای داوری به سازمان دارالقرآن کشور ارسال می شوند.

 انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: