کد خبر: 3699397
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰
خیری نیک خبر داد:
گروه فرهنگی - کارشناس مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح عیدانه کتاب در استان خبر داد و گفت: این طرح هشتمین گام در راستای توجه به اعطای یارانه کتاب از طریق کتاب‌فروشی‌ها است.

نورالله خیری نیک، کارشناس مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر گفت: این طرح در استان از ٢٢ اسفندماه آغاز و تا ١٢ فروردین سال آینده در کتاب‌فروشی‌هایی که در سامانه خانه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند اجرا می‌شود.
وی ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، دسترسی سریع و آسان علاقه‌مندان به کتاب و مشارکت و حمایت از کتاب‌فروشی‌های سطح استان در این طرح را از اهداف آن دانست و گفت: شعار امسال طرح عیدانه کتاب «عیدی، کتاب هدیه دهیم» است که در حال حاضر شش کتاب‌فروشی در سطح استان در سامانه خانه کتاب ثبت‌نام کرده‌اند که با توجه به تبلیغات مستمر در این زمینه، پیش‌بینی می‌شود به حدود ١٠ کتاب‌فروشی برسد.
خیری نیک ادامه داد: کتاب‌هایی که در کتاب‌فروشی‌های سطح استان هستند و مشمول طرح می‌شوند با ٢٠ درصد تخفیف ارائه می‌شوند.
کارشناس مسئول امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: حداکثر سقف مجاز خرید کتاب، برای هر خریدار ١٠٠ هزار تومان است که هر فرد می‌تواند در چند نوبت از کتاب‌فروشی‌های مشمول طرح، کتاب خریداری کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: