کد خبر: 3700622
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
گروه اجتماعی- پسر بچه 16 ساله زاهدانی که 11 روز در اسارت گروگان گیران بود، شب گذشته آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش ایکنا از سیستان‌وبلوچستان، به‌نقل از روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه سلمان استان، پسر بچه 16 ساله زاهدانی که 11 روز در اسارت گروگان گیران بود، شب گذشته آزاد شد و به آغوش خانواده بازگشت.
در این گزارش آمده است: در روزهای انتهای اسفند ماه، گشت‌های محله‌محور بسیج در زاهدان با پایش و رصد اطلاعاتی خود به خانه‌ای در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر مشکوک شدند و آن مکان را زیر نظر گرفتند.
بر پایه این گزارش پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد پسر بچه ای به نام «نوید.ب» در این خانه با دست و پاهای زنجیر کشیده در اسارت است که پس از هماهنگی با مقام قضایی، پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه سلمان در عملیاتی با ورود به منزل و دستگیری دو گروگان‌گیر، پسر بچه 16 ساله را پس از 11 روز اسارت در صحت و سلامت به آغوش گرم خانواده بازگرداندند.
این گروگان پس از آزادی در کانون گرم خانواده خود و در جمع پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرد که در 11 روز اسارت خود دست و پاهایش با زنجیر بسته شده بود و فقط تغذیه او آب و بیسکویت خشک بود و در شرایط بدی به سر می‌برد.
در انتهای این گزارش آمده است: پدر این پسر بچه گفت «گروگان‌گیران برای آزادی فرزندم 200 میلیون تومان تقاضا کردند که بدون پرداخت یک ریال، فرزندم به کانون خانواده بازگشت».

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: