کد خبر: 3703903
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
کیانی خبر داد:
گروه فرهنگی- مسئول سازمان بسیج مداحان چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره آموزش مداحی اهل بیت علهیم السلام با رویکرد تربیت ستایشگران انقلابی ویژه خواهران و برادران در شهرکرد خبر داد.

 

حجت الله کیانی، مسئول سازمان بسیج مداحان چهارمحال و بختیاری در گفت‌و‌گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری گفت: دوره آموزش علمی تخصصی مداحی اهل بیت علیهم السلام به سبک جدید با همکاری سازمان بسیج مداحان استان و کانون مداحان و شعرای آیینی چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار می شود.

آغاز ثبت‌نام دوره آموزش مداحی اهل‌بیت(ع) در شهرکرد
وی افزود: این دوره آموزشی با رویکرد تربیت ستایشگران انقلابی و بصیرت زیر نظر معاونت اموزش سازمان بسیج مداحان کشور و همکاری بسیج مداحان استان اصفهان، با حضور اساتید مجرب و متعهد کشوری از تهران، قم، اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.
کیانی ادامه داد: دوره آموزشی مداحان اهل بیت علیهم السلام ویژه سه سطح نوگلان حسینی(7تا13سال)، نوجوانان(14 تا 20سال) و جوانان(21 تا 35سال) می باشد.
وی گفت: علاقه مندان می توانند تا پایان فروردین ماه برای ثبت نام؛ (برادران روزهای زوج به مسجد امام حسن علیه السلام ساعت 18 همزمان با اذان مغرب و عشاء) و (خواهران روبروی مسجد جامع ساعت 17 تا 19) مراجعه فرمایند.
شایان ذکر است: عناوین آموزشی این دوره؛ صداسازی و الفبای موسیقی(سلفژ) در مداحی و آموزش ردیف های آواز، اصول و فنون مداحی و مجلس داری، نوحه خوانی، شعرشناسی، تاریخف مقتل شناسی، اخلاق و آداب حرفه ای، مخاطب شناسی و ... می باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: