کد خبر: 3704720
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
امیرخانی:
گروه فعالیت‌های قرآنی - دوره تربیت علوی با رویکرد صحیفه سجادیه برای اولین بار در دبیرستان دخترانه نمونه دولتی میرداماد شهرکرد برگزار شد.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، فریبا امیرخانی،‌ مدیر دبیرستان دخترانه نمونه دولتی میرداماد،‌ صبح امروز 21 فروردین در کارگاه آموزشی تربیت علوی با رویکرد صحیفه سجادیه که با حضور اولیا دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی میرداماد در نمازخانه این آموزشگاه برگزار شد، گفت: ‌هرساله سه دوره آموزشی در این مدرسه برگزار می‌شود.
وی اولین دوره را آموزش خانواده عمومی دانست و اظهار کرد:‌ در این دوره مباحث ارتباط بین افراد خانواده، برخورد با اضطراب ‌فرزندان، ‌ و دادن اطلاعات مربوط به بلوغ و نحوه سازگاری با آن آموزش داده شد.
امیرخانی بابیان اینکه خلأ عدم توجه خانواده‌ها به تربیت اسلامی در زندگی امروزه احساس می‌شود افزود: ‌بیشتر تشنج‌ها و مشکلات در جامعه به دلیل دوری از مسائل دینی است.
مدیر دوره ارتباط قرآن بادانش و علم برای دانش آموزان را از دیگر دوره‌های برگزارشده در این مدرسه خواند و تصریح کرد:‌ در این دوره ارتباط علوم مهندسی، ‌نجوم، پزشکی و علوم دیگر با قرآن برای دانش آموزان آموز‌ش داده شد.
وی به برگزاری دوره تربیت علوی با رویکرد صحیفه سجادیه اشاره کرد و ادامه داد:‌ این دوره برای اولین بار مدارس استان و با همکاری با موسسه الرحمن سامان برگزار می‌شود.
امیرخانی خاطرنشان کرد:‌ هدف از برگزاری دوره تربیت علوی با رویکرد صحیفه سجادیه را شناساندن و تأثیرپذیری از دعاهای این کتاب ارزشمند به والدین است.
مدیر گفت: ‌ این دوره در چهار جلسه‌ و سه‌شنبه هر هفته در نمازخانه دبیرستان دخترانه نمونه دولتی میرداماد شهرکرد برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: