کد خبر: 3705474
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
کانون خبرنگاران نباء _ گفتمان دینی با موضوع نقش والدین در کاهش آسیب های اجتماعی در دبیرستان شهیده علوی روستای ولاشجرد تویسرکان برگزار شد.

گفتمان دینی نقش والدین در کاهش آسیب های اجتماعی در تویسرکان

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، گفتمان دینی با موضوع نقش والدین در کاهش آسیب های اجتماعی با حضور اولیای دانش آموزان دبیرستان شهیده علوی روز گذشته، 24 فروردین در این مجتمع آموزشی برگزار شد.

در این گفتمان دینی حجت‌الاسلام مهدی شرکایی، روحانی طرح هجرت تویسرکان طی سخنانی اظهار داشت: علل و عوامل پیدایش آسیب های اجتماعی و راه های پیشگیری آن مسئله مهمی است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

شرکایی افزود: انحرافات و مسائل اجتماعی امنیت اجتماعی را سلب و مانعی برای رشد و توسعه جامعه محسوب می‌شود و هر رفتاری که از آدمی سر می زند، متأثر از مجموعه ای از عوامل است که به طور معمول در طول زندگی سر راه قرار دارد و وی را به انجام عملی خاص وادار می‌کند.

وی در ادامه بیان داشت: در هر جامعه و محیطی سلسله عواملی همچون شرایط جغرافیایی، اقلیمی، وضعیت اجتماعی، اقتصادی، موقعیت خانوادگی، تربیتی، شغلی و طرز فکر و نگرش خاصی حاکم است که هر یک از این ها در حسن رفتار و یا بدرفتاری افراد مؤثر است.

در ادامه پیرامون موضوع جلسه پرسش و پاسخ انجام شد.

خدیجه نیکویی نژاد
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: