کد خبر: 3706001
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ معاون اداره‌کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دوره ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه بانوان قرآنی خانواده شهدا خبر داد.

برگزاری دوره ترجمه و مفاهیم قرآن ویژه بانوان قرآنی خانواده شهدا

علی خلیل‌ارجمندی، معاون اداره‌کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایکنا از برگزاری دوره ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ویژه بانوان قرآنی خانواده شهدا خبر داد و گفت: این دوره به مدت سه روز از 15 تا 18 اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
معاون اداره‌کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه این دوره قرآنی در محل هتل شاهد شهر مقدس قم برگزار می‌شود، اظهار کرد: طی اجرای این دوره آموزشی که با حضور 120 تا 150 نفر از بانوان قرآنی خانواده شهدا برگزار می‌شود، مباحثی همچون ترجمه، مفاهیم، حفظ و قرائت قرآن کریم ارائه خواهد شد.
خلیل‌ارجمندی در ادامه تصریح کرد: در حین برگزاری این دوره قرآنی و معنوی نیز از حضور اساتید قرآنی همچون سیدمهدی سیف، احمد ابوالقاسمی، حجت الاسلام حمید محمدی، محمدحسین سعیدیان و ‌مسعود وکیل استفاده خواهد شد.
معاون اداره‌کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تصریح کرد: آموزش‌هایی که از سوی ستاد مرکزی و به صورت متمرکز برگزار می‌شود، سطح بالایی دارد و قطعاً در برگزاری دوره‌های مختلف نیز تعدادی از نخبگان و سرآمدها را دعوت می‌کنیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: