کد خبر: 3706158
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ بیست و ششمین نشست با یاوران وحی، فردا، 28 فروردین‌ماه به معرفی مؤسسه بحرالقرآن شهر قدس می‌پردازد.

به گزارش ایکنا ؛ این خبرگزاری در راستای رسالت و اشاعه فرهنگ قرآنی در حوزه‌های مختلف قرآنی، ادبی، سیاسی، هنری، اجتماعی، اقتصادی و ... و همچنین نیازسنجی مخاطبان و ضرورت‌های تبیین مفاهیم قرآنی و همچنین بیان دغدغه‌های مؤسسات قرآنی ـ مردمی و آشنایی مخاطبان خود با فعالیت‌های این تشکل‌های قرآنی ـ مردمی نشست‌هایی را با عنوان «با یاوران وحی» برگزار می‌کند.
لذا در بیست و ششمین نشستی که فردا، 28 فروردین‌ماه برپا می‌شود، به معرفی مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بحرالقرآن شهر قدس پرداخته می‌شود. طی این جلسه به بیان عملکرد‌ها و گزارشی از فعالیت‌های این مؤسسه از بدو تأسیس تاکنون و همچنین چشم‌اندازی از فعالیت‌هایش در سال‌‌های آینده و بیان دغدغه‌ها و درخواست‌هایشان از مسئولان مربوطه پرداخته می‌شود.
یادآور می‌شود، بیست و ششمین نشست «با یاوران وحی» سه‌شنبه، 28 فروردین‌ماه ساعت 11 صبح با حضور نرگس کرمی، مدیریت مؤسسه بحرالقرآن شهر قدس در خبرگزاری ایکنا واقع در خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۸۵ برپا می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: