کد خبر: 3712666
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
حجت الاسلام یوسفی خبر داد:
گروه اجتماعی - مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری مراسم غبارروبی و عطرافشانی مساجد در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام مراد یوسفی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اشاره به نام‌گذاری دهه آخر ماه شعبان به نام «دهه تکریم و غبارروبی مساجد» در شهرکرد گفت: مراسم غبارروبی و عطرافشانی مساجد هرساله به همت کانون‌های فرهنگی هنری در همه مساجد سطح استان برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه مراسم غبارروبی و عطرافشانی از 17 آغاز و تا 26 اردیبهشت‌ماه جاری ادامه دارد افزود: بیش از 400 مسجد در استان به همت کانون‌های فرهنگی هنری غبارروبی و عطرافشانی می‌شوند.
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، هیئت‌امناهای مساجد، مردم و اعضای بسیج نیز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مساجد همکاری دارند.
حجت‌الاسلام یوسفی، فضاسازی و آراسته سازی محیط داخلی و بیرونی مساجد، نظافت و شست‌وشوی مساجد و نصب ادعیه رمضان از دیگر اقداماتی است که توسط کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد انجام می‌شود.
وی، حضور ائمه جماعات و اهالی مساجد در نمازهای جمعه، برگزاری همایش بانوان مسجدی، برگزاری کرسی تلاوت در مساجد و برگزاری برنامه‌های دهه تکریم در مساجد را از دیگر برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری در دهه تکریم و غبارروبی مساجد عنوان کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: