کد خبر: 3713037
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
تقی پور خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی - سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری از دریافت کارت ورود به آزمون سیزدهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی حفاظ قرآن کریم تا پایان روز پنجشنبه 20 اردیبهشت خبر داد.

محسن تقی پور، سرپرست اداره امور قرآنی چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر گفت: آزمون مرحله اول سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، صبح روز جمعه، 21 اردیبهشت‌ در سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی افزود: ثبت‌نام کنندگان در سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن تا پایان روز پنجشنبه، 20 اردیبهشت‌ با مراجعه به سایت تلاوت سازمان دارالقرآن‌ الکریم کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.
تقی پور ادامه داد: شرکت‌کنندگان در آزمون مرحله اول سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در روز برگزاری آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه باید کارت شناسایی نیز به همراه داشته باشند که در غیر این صورت از شرکت آنها در آزمون جلوگیری می‌شود.
وی تصریح کرد: نخستین مرحله سیزدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن چهارمحال و بختیاری در دو حوزه شهرکرد و بروجن برگزار می شود
یادآوری می‌شود: آزمون مرحله اول سیزدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان ساعت 30/8 صبح روز جمعه، 21 اردیبهشت‌ به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. متقاضیان برای شرکت در آزمون باید ساعت 8 صبح در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: