کد خبر: 3714246
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
کانون خبرنگاران نبأ ــ محفل انس با قرآن با حضور اساتید، قاریان و حافظان ممتاز بین‌المللی به‌منظور تجلیل از مختار دهقان، نفر دوم مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی، در مشهد برگزار می‌شود.

محفل قرآنی تجلیل از مختار دهقان در مشهد

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ، محفل انس با قرآن با حضور اساتید، قاریان و حافظان ممتاز بین‌المللی و کشوری و مسئولین قرآنی استان خراسان رضوی و همچنین با حضور مختار دهقان، نفر دوم مسابقات بین‌المللی کشور مالزی، سه‌شنبه، 25 اردیبهشت از ساعت 20 در حسینیه سیدالشهداء(ع) واقع در مشهد؛ بلوار ولایت، ولایت 7 برگزار می‌شود.

این مراسم نورانی که همزمان با جلسات هفتگی مختار دهقان است، زیر نظر مرکز خدمات قرآنیان مشهد و با همکاری حسینیه سیدالشهداء(ع) درخشی‌های مقیم مشهد و ویژه برادران و با حضور وحید مجتهدزاده، قاری و داور بین‌المللی و مدیر عامل مرکز خدمات قرآنیان مشهد مقدس برگزار می‌شود و با سخنرانی سردار علی مولوی همراه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، قاریان بین‌المللی همچون محمدجواد کاشفی، جواد سلیمانی و قاری نوجوان ابوالفضل زاهد مقدم از جمله قاریانی هستند که در این مجلس قرآنی به تلاوت قرآن می‌پردازند و در پایان مراسم از مختار دهقان با اعطای هدایایی تجلیل و تقدیر خواهد شد.

ابراهیم الهی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: