کد خبر: 3714596
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
گروه سیاست و اقتصاد- استاد سابق مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین آمریکا با تأکید بر حرکت به سمت چندقطبی کردن جهان اظهار کرد: نسل‌کشی امروز در کشور فلسطین نتیجه تک‌قطبی بودن جهان است.

نسل کشی در فلسطین نتیجه جهان تک قطبی است

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، دکتر کوین برت، استاد سابق مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین آمریکا در مراسم اختتامیه ششمین کنفرانس بین المللی «افق نو» که شامگاه 24 اردیبهشت ماه در سالن صبای مشهد برگزار شد، بیان کرد: از برگزارکنندگان این نشست که بستری برای متفکران جهان و شخصیت‌های مختلف در راستای مسئله فلسطین تدارک دیدند، تشکر می کنم.
وی افزود: در شرایط بحرانی هستیم که آمریکا تحرکاتی در قدس انجام داده و این نهایت خوش خدمتی دولتمردان آمریکایی به صهیونیست ها است.
برت اظهار کرد: بر اساس یک نقل معروف حضرت مهدی(عج) و در خدمت ایشان حضرت مسیح در خراسان ظهور خواهند کرد و جالب این است که بستر برگزاری این نشست در مشهد و خراسان فراهم شده و امید است پرچم آزادی بخش قدس شریف در خراسان برافراشته شود و این نشست آغاز آن حرکت آزادی بخش است.
استاد سابق مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین آمریکا ابراز کرد: امروز مسیحیان زیاد و از ملیت‌های مختلف در دنیا هستند که با مردم از ادیان دیگر یک اتفاق نظر دارند و آن این است که باید به سمت چند قطبی کردن دنیا حرکت کنیم و دومین اتفاق نظر این است که فلسطین باید آزاد شود.
وی تصریح کرد: نسل کشی امروز در فلسطین به دلیل تک قطبی بودن دنیا است لذا چند قطبی کردن جهان و نقش آن در آزادی فلسطین دو اصل جدا نشدنی هستند.
برت ادامه داد: این غیر قابل درک است که قدسی که متعلق به چهار میلیارد انسان پیرو دین ابراهیمی است تحت نسل کشی و اشغال یک گروه قرار گیرد که حدود 20 میلیون نفر را مورد آزار قرار داده‌اند، لذا آزادی قدس، حاکم شدن صلح بر تمام جهان است.
استاد سابق مطالعات اسلامی و عربی دانشگاه ویسکانسین آمریکا اضافه کرد: تسلط امروز اسرائیل بر قدس یک ظلم فاحش است و ظلم ناپایدار و نابود شدنی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: