کد خبر: 3715034
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
رئیس مجلس طی پیامی بیان کرد:
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی پیامی برای مراسم افتتاح رادیو ترتیل صادر کرد.

رادیو ترتیل؛ اتفاق مهم برای بهبود تلاوت قرآن برای عموم جامعه

به گزارش خبرنگار ایکنا؛ مراسم افتتاح رادیو ترتیل امروز، 26 اردیبهشت‌ماه، با حضور قائم‌مقام سازمان صدا و سیما و جمعی از فعالان قرآنی برگزار شد.

تقارن پرمیمنت حلول ماه مبارک رمضان با آیین افتتاح رادیو ترتیل اتفاق مهمی در جهت ترویج و گسترش قرائت، تلاوت و روخوانی کتاب آسمانی خداوند می‌باشد. بطور یقین با این اقدام دل‌های مشتاقان به تلاوت قرآن از کتاب خداوند متعال بهره‌مند گشته و باعث حضور قلب و دلشادی شیفتگان به معرفت الهی و دینی می‌شود.
قرآن، کتاب آسمانی مسلمانان است که گوش دادن به نوای صوت و قرائت آن باعث آرامش قلوب و صفای باطن و راهگشا در امور مسلمین می‌گردد. بدون شک با تمسک به قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) راه سعادت در پیش روی خواهد بود و رهروان طریق الی الله با بهره‌مندی از کلام خداوند از تعلقات دنیوی گسسته و به دیدار و مهمانی در پیشگاه خداوند نایل می‌شوند که این بالاترین مرتبت در جایگاه دین و مذهب می‌باشد.
افتتاح رادیو ترتیل توسط رادیو قرآن جمهوری اسلامی ایران، اقدام شایسته و مبارکی است که لازم می‌دانم از تلاش برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران راه‌اندازی تقدیر کرده، امیدوارم مجموع برنامه‌های این شبکه بتواند به نیازهای علاقه‌مندان و مشتاقان فراگیری علوم و بیان قرآنی پاسخ درخور و مناسب بدهد.
توفیق روزافزون همه عزیزان و تلاش‌گران عرصه قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اردیبهشت 97

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: