کد خبر: 3720986
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
گروه اجتماعی- راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان در 57 نقطه از مازندران برگزار شد.

برگزاری راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس در 57 نقطه  مازندران

به گزارش ایکنا از مازندران به نقل از ایسنا مردم فهیم و انقلابی مازندران همراه با همه ملت ایران امروز در دیار علویان با انزجارطلبی از سیاست‌های خصمانه استکبار، فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند.
در راهپیمایی روز جهانی قدس در مازندران، مردم این استان در شهرهای مختلف استان ندای «الله اکبر، هیهات من الذله و مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

روز قدس یک امتحان الهی است
راضیه پاشایی یکی از بانوان شرکت کننده در حاشیه راهپیمایی روز قدس شهرستان محمودآباد با اشاره به اینکه روز قدس یک امتحان الهی است، اظهار کرد: حمایت از مظلوم از آموزه های امام علی (ع) است و باید این درس مهم همیشه سرلوحه مسلمانان باشد.
وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی امسال تفاوت ویژه ای با سال های قبل دارد، چرا که ما با راهپیمایی خود اعلام بیزاری از اقدامات وقیحانه ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس می کنیم.
بر اساس این گزارش در شهرهای مختلف مازندران، نکته قابل توجه حضور فعال نسل‌های سوم و چهارم انقلاب در تمامی شهرهای مازندران در کنار نسل های اول و دوم انقلاب است.
در تمامی شهرهای مازندران گروه‌های مختلف ورزشی با لباس ‌های مختص به رشته خود، در جمع راهپیمایان حاضر و باری دیگر حمایت خود را از ملت ملوم فلسطین اعلام کردند.

اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و آمریکا 
سارا محمدی یکی از بانوان شرکت کننده در حاشیه راهپیمایی روز قدس شهرستان نوشهر اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس از ابتدای نامگذاری امام نشان دهنده اهمیت بالای این روز است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری تاکید بسیاری برای حضور در راهپیمایی روز قدس دارند، ما با تمام توان در این راهپیمایی حاضر شدیم تا انزجار خود را از رژیم صهیونیستی و اقدامات ترامپ اعلام کنیم.
در این راهپیمایی مردم و گروه های مختلف صرف نظر از گرایش های سیاسی حاضر شدند و وحدت خود را به استکبار نشان دادند.
وحید خزائی نیز از شرکت کنندگان در این راهپیمایی با اشاره به حضور پرشور مردم، خاطرنشان کرد: به لطف خداوند متعال و همانطوری که مقام معظم رهبری پیش بینی کردند راهپیمایی امسال پرشورتر از سال های قبل بوده و جمعیتی بیشتری حضور پیدا کردند که این حضور مشت محکمی بر دهان یاوه گویان اسرائیل و ایادی آنها خواهد بود.
بنا بر اینن گزارش، غرفه نقاشی کودکان با مضمون انقلاب اسلامی از دیگر برنامه هایی بود که به وسیله کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در برخی از شهرهای مازندران برپا شد.

حضور در راهپیمایی  روز قدس یک وظیفه است
سهیلا اصغری یک از شرکت کنندگان راهپیمایی روز قدس در ساری  اظهار کرد: وظیفه ما است که در راهپیمایی حضور پیدا کنیم و این امرمانند نماز بر ما واجب است.
وی افزود: راهپیمایی در روز قدس از آرمان های معمار کبیر انقلاب است و ما آماده ایم تا ضمن برائت از استکبار جهانی بیعتی دوباره با آرمانهای رهبر راحل ببندیم.
در طول مسیر راهپیمایی مردم روزه دار مازندران با اعلام انزجار ار جنایت های استکبار، پرچم های کشور آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.

حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویان
علی رحیمی از شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس شهرستان تنکابن در گفت وگو با ایسنا با سردادن شعاری مبنی بر مرگ بر استکبار، اظهار کرد: امیدواریم روزی فرا رسد تا نابودی اسرائیل و آمریکا را جشن بگیریم.
محمد اسلامی استاندار مازندران به همراه معاون سیاسی امنیتی خود در راهپیمایی روز قدس در ساری شرکت کرد.
در برخی از شهرهای مازندران همچون ساری، مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی در جامعه شدند. در شهرهای مختلف استان مازندران آدمک‌هایی با چهره سران رژیم صهیونیستی و آمریکا به نمایش در آمده است.
چادر های هلال احمر برای گرفتن فشار خون بانوان و آقایان نیز در تمامی شهرستان های مازندران برپا بود.
 پس از پایان مراسم راهپیمایی امروز در تمامی شهرهای مازندران قطعنامه راهپیمایی سراسری روز قدس سال 1397 قرائت شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: