کد خبر: 3723604
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
وزیر ارتباطات اعلام کرد:
گروه شبکه اجتماعی ــ آذری جهرمی پس از دستور رسیدگی نسبت به انتشار پیام جعلی دریافت اینترنت رایگان، نتایج این پیگیری را اعلام کرد.
فعالسازی سرویس بدون اخذ تایید از طریق کدهای دستوری متوقف شد
به گزارش ایکنا؛ به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدجواد آذری جهرمی چند ساعت پس از صدور دستور پیگیری و رسیدگی به موضوع انتشار پیام جعلی اینترنت رایگان از طریق کد دستوری خاصی در شبکه‌های اجتماعی، نتایج آن را اعلام کرد.
 
وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه ۴۵۰ هزار نفر از کد دستوری مزبور استفاده کرده بودند، اعلام کرد که از این تعداد ۴۰۰ هزار نفر سیم‌کارت اعتباری و ۵۰ هزار نفر مابقی مالک سیم‌کارت دائمی بودند.

وی افزود: بسیاری از درخواست‌ها به دلیل کمبود اعتبار موفق نبوده و در نهایت ۲۰ هزار درخواست موفق به ثبت رسیده است که برای همه این ۲۰ هزار نفر، پیامکی ارسال شد که در صورت عدم تمایل، سرویس لغو و وجوه به آن‌ها مسترد شود. عضو کابینه دولت دوازدهم همچنین از توقف فعالسازی سرویس بدون اخذ تایید از طریق کد‌های دستوری خبر داد.
 
بنابر این گزارش، دیروز (یکشنبه)، وزیر ارتباطات دستور رسیدگی و پیگیری به موضوع انتشار پیام جعلی دریافت حجم رایگان اینترنت به مناسبت عید سعید فطر در شبکه‌های اجتماعی را به رئیس سازمان تنظیم مقررات پیگیری صادر کرده بود.
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: