کد خبر: 3727155
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
با حضور معاون وزیر کشور؛
گروه اجتماعی- با حضور معاون هماهنگی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور نخستین کارخانه فرآوری برنج در منطقه اقتصادی بیرجند افتتاح شد .

نخستین کارخانه فرآوری برنج در خراسان جنوبی افتتاح شد

به گزارش ایکنا از خراسان جنوبی، امروز11 تیر، واحد شرکت بازرگانی خاوران پردیس بیرجند که نخستین کارخانه فرآوری برنج در استان است، افتتاح شد .

لشکری، مدیرعامل کارخانه فرآوری برنج پردیس خاوران در این بازدید بیان کرد: شرکت پردیس خاوران با سرمایه‌گذاری 8 میلیارد تومان در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند کار خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر برای 25 نفر در این کارخانه به طور مستقیم اشتغال فراهم شده است، افزود: این کارخانه سالانه ظرفیت فرآوری 250 هزار تن برنج را دارد.

مدیرعامل کارخانه فرآوری برنج پردیس خاوران با بیان اینکه در حال حاضر صادرات نداریم اما قرار است تا آذر ماه امسال برنج فرآوری شده با 5 برند صادر شود، تصریح کرد: در حال حاضر 200 تن برنج به صورت آزمایشی وارد کارخانه شده است.

لشکری با بیان اینکه برنج‌ها به صورت فله از کشور پاکستان خریداری و بعد از فرآوری و بسته‌بندی صادر می‌شود، یادآور شد: بسته‌بندی‌ها با پنج برند آسیا طلایی، سپاس، فرشته، ماهی و کیمیا به بازار عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: