کد خبر: 3728330
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
گروه فرهنگی- بیست و پنجمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی حوزه فرهنگ و هنر دیروز، ١٥ تیرماه همزمان با سراسر کشور در مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

به گزارش ایکنا از کردستان، شیوا احمدپور، کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در حاشیه برگزاری این آزمون در سنندج اظهار کرد: بیست و پنجمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش برای کسب دیپلم هنر، امروز به صورت سراسری و هم زمان در مراکز استان ها و حوزه های شهرستانی برگزار شد.
وی افزود: آزمون استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر به صورت تئوری و عملی برگزار شد که ٣٣ شرکت کننده در استان صبح در آزمون تئوری و عصر در آزمون عملی آموخته های خود را سنجیدند.
کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این آزمون در ٣٤ رشته کار و دانش برگزار شد، افزود: رشته های مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده، طراحی و توسعه صفحات وب (جدید و قدیم ) تصویرسازی و جلوه های ویژه رایانه ای، گرافیک رایانه ای، عکاسی، عکاسی دیجیتال، چهره سازی، تصویر برداری، دستیاری طراحی لباس، تولید چند رسانه ای و... از جمله رشته های این دوره از آزمون ادواری فرهنگ و هنر بود.
وی در پایان یادآور شد: برای اولین بار در این دوره از آزمون ها، گواهینامه‌های مهارت آموزان قبول شده در آزمون‌های تئوری و عملی به صورت الکترونیک صادر می شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: