کد خبر: 3729305
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
آیت‌الله کعبی عنوان کرد:
گروه سیاسی ــ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه پیگیری مطالبات واقعی مردم و استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه محلی در هر استان مهمترین راهکار حل مشکلات و تقویت پیوند مسئولان با مردم است، گفت: در شرایط فعلی می‌طلبد که مسئولان بدون شعارزدگی، تلاش جهادی برای حل مسائل و چالش‌های پیش روی کشور را در دستور کار خود قرار داده و از این طریق با جنگ روانی و اقتصادی، شایعه‌سازی‌ و سیاه‌نمایی‌ دشمن مقابله کنند.

آیت‌الله عباس کعبی، عضو مجلس خبرگان رهبری، در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره الزامات تقویت پیوند مردم و مسئولان به عنوان راهکار اصلی مقابله با جنگ اقتصادی و روانی دشمن گفت: به عقیده من در این شرایط مهمترین وظیفه مسئولان که می‌تواند به افزایش اعتماد عمومی بینجامد پیگیری مطالبات واقعی مردم، ارائه خدمت صادقانه و همدردی و همراهی با آحاد اقشار جامعه است.

ضرورت تبیین اهداف واقعی امریکا و رژیم صهیونیستی از تشدید فشار اقتصادی و جنگ روانی علیه ایران

وی افزود: در این مسیر لازم است مسئولان برای آگاهی از مشکلات حتی حضور میدانی یا پیگیری مستمر از طریق نمایندگان خود داشته باشند تا مشکلات مبتلابه مردم به صورت صحیح به مسئولان کشور منتقل شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار کرد: از سوی دیگر شرایط فعلی کشور می‌طلبد که مسئولان بدون شعارزدگی، تلاش جهادی برای حل مسائل و چالش‌های پیش روی کشور را در دستور کار خود قرار دهند و از این طریق با جنگ روانی و اقتصادی، شایعه‌سازی‌ و سیاه‌نمایی‌ دشمنان مقابله کنند.

آیت‌الله کعبی با بیان اینکه امروز باید واقعیت‌ اهداف دشمنی‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و برنامه جنگ اقتصادی دشمن برای مردم تبیین و تشریح شود، گفت: می‌توان با استفاده از ظرفیت‌ مسئولان و نخبگان محلی و گروه‌های مؤمن، انقلابی و جهادی و افزایش سطح ارتباطات مردمی، در راستای حل مشکلات خاص هر استان گام برداشت.

افزایش سطح رضایتمندی با گسترش نهضت خدمت‌رسانی با استفاده از ظرفیت نیروهای نخبه بومی

وی در خصوص سایر راهکارهای تقویت رابطه مردم و نظام گفت: ایجاد بسترهای لازم برای فعالیت‌های فرهنگی در کنار گسترش نهضت خدمت‌رسانی و به کارگیری نیروهای نخبه جوان به ارتقای کارآمدی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و نهایتا مجموعه نظام انجامیده که نتیجه آن قطعا افزایش سطح رضایتمندی مردم است.

عضو مجلس خبرگان عنوان کرد: به عبارتی مردم ما فشارها و هجمه‌های دشمن را درک می‌کنند اما آنچه در این میان می‌تواند اهداف دشمن از اعمال تحریم‌ها را خنثی کند همدلی مسئولان با مردم از طریق اقدام و عمل جهادی است که موجب استحکام پیوند مردم با مسئولان خواهد شد.

آیت‌الله کعبی در پایان اظهار کرد: هر نظام سیاسی که در آن مردم خود را جدای از مسئولان ندانند و دولت و مردم خود را در کنار هم و در یک جبهه ببینند با هیچ یک از توطئه‌ها و نقشه‌‌های دشمن از بین نخواهد رفت و حتی بالعکس تشدید فشارهای دشمن به تشدید ایستادگی و مقاومت مردم می‌انجامد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: