کد خبر: 3729336
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد ــ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بین‌الحرمین، جلسه ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را در شاهرود برگزار کرد.

به گزارش ایکنا؛ دومین جلسه ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به همت مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین شاهرود در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 19 و 20 تیرماه برگزارشد.
محمد ابراهیمی مدیر مؤسسه بین الحرمین شاهرود با اشاره به این نکته که رهبر معظم انقلاب دغدغه جدی در حوزه آسیب‌های اجتماعی دارند و شخصاً برنامه‌های دستگاه‌های مختلف در مقابله با آسیب‌های اجتماعی را دنبال می‌کنند، گفت: باید موضوع خانواده و تکریم جایگاه والدین جدی گرفته شود، دشمن برنامه گسترده‌ای برای تخریب بنیان‌های خانواده و اخلاق‌مداری در خانواده‌ها دارد از این رو همه باید در این زمینه کار جدی و جهادی انجام دهند.

جلسه ستاد پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مؤسسه بین‌الحرمین برگزار شد
وی در ادامه با توجه به اینکه آسیب‌های اجتماعی در هر منطقه متفاوت است و این نیاز به نیروهای متخصص و آشنا با هرمنطقه دارد، تصریح کرد: مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین با تجربه ده ساله در این رابطه آمادگی دارد تا با نهادها و ادارت مختلف در سطح استان در امر برگزاری کارگاه‌های آموزشی با موضوع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی همکاری لازم را داشته باشد.

در پایان، ابراهیمی، مدیر مؤسسه فرهنگی بین‌الحرمین ازهمگان خواست موضوع آسیب‌های اجتماعی و معضلات فرهنگی را جدی بگیرند و برای مقابله با آنها برنامه‌ریزی عالمانه و محققانه کنند.

 انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: