کد خبر: 3731989
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
یوسف‌نژاد:
گروه فرهنگی - نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: درباره احیاء اعتبار مصوب ملی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس که قبلا به دلایلی حذف شده بود، پیگیری و مساعدت لازم انجام می‌شود.

اعتبار مصوب ملی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس پیگیری می‌شود
به گزارش ایکنا از مازندران ، جلسه کابردی با هدف بررسی مشکلات و تسریع در تکمیل پروژه‌های مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران امروز 30 تیرماه در سالن جلسات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران برگزار شد.
در ابتدای این جلسه سردار عبدالله ملکی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت‌های در دست اقدام ارائه کرد و درباره تکمیل پروژه‌ها بحث و بررسی شد.
علی اصغر یوسف نژاد، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت از تکمیل پروژه‌ها در سطح ملی، اظهار کرد: درباره احیاء اعتبار مصوب ملی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس که قبلا به دلایلی حذف شده بود، پیگیری و مساعدت لازم انجام می‌شود.
عباسعلی رضایی، فرماندار ساری نیز در سخنانی مساعدت خود را از پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران از طریق استاندار و مسئولین استان اعلام کرد.
همچنین مهدی عبوری شهردار ساری نسبت به احداث پل شهدای غواص قول همکاری و مساعدت داد و گفت: ساخت این پل را در برنامه سال 97 و 98 قرار داده و نسبت به تعیین اعتبار آن اقدام لازم را به عمل خواهیم آورد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: