کد خبر: 3732688
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
گروه اجتماعی - استاندار اصفهان از سوی هیئت امنای آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) بادرود به عنوان خادم افتخاری این بقعه متبرکه منصوب شد.

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، در حکمی محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان به عنوان خادم افتخاری آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) بادرود منصوب شد.
در حکم خادم افتخاری استاندار اصفهان آمده است:
پس از حمد خداوند متعال و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و تقدیم احترام؛ خدمت به آستان مقدس و ملکوتی اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) و عرض ارادت به خاندان اهل‌بیت از مراتب عالیه توفیق و سعادت عملی آیه شریفه: «قل لا اسئلکم علیه اجرا الاالموده فی القربی» می‌باشد، لذا بنا به پیشنهاد هیأت امنای محترم آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد(ع) واقع در بخش امامزاده، شهر بادرود به موجب این حکم جناب‌عالی به عنوان خادم افتخاری آستان مقدس منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و اهل‌بیت(ع) و تبعیت از ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موجبات ارتقاء و پیشرفت آن بقعه متبرکه در راستای تبدیل بقاع به قطب فرهنگی را به ارمغان آورید.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: