کد خبر: 3733857
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
گروه اجتماعی- رئیس قرارگاه عماربا بیان اینکه شهدای ما باخدا معامله کردند و اجر و پاداش خود را از خداوند گرفتند، گفت: گسترش فرهنگ ایثار و فداکاری مهمترین ویژگی یادواره شهدا است.

به گزارش ایکنا از سمنان به نقل از خبرگزاری مهرحجت‌الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار شب گذشته 5 مرداد در آیین یادواره ۴۰ شهید والامقام شهر کلاته رودبار هم‌زمان با عملیات غرورآفرین مرصاد به میزبانی حسینیه سیدالشهدای این شهر، با بیان اینکه شهدای ما باخدا معامله کردند و اجر و پاداش خود را از خداوند گرفتند، اظهار کرد: گسترش فرهنگ ایثار و فداکاری مهمترین ویژگی یادواره شهدا است.

وی بابیان اینکه شهدا مسیر سعادت و پیروزی را انتخاب کردند و به هدف خود رسیدند، افزود: یادواره‌های شهدا آخرت‌گرایی، ایثار، فداکاری و اثرگذاری بر کل جامعه را به همراه دارد.

رئیس قرارگاه عمار ادامه داد: شهدای ما به شهادت رسیدند تا انقلاب اسلامی ایران به بیراهه نرود و ما نیز باید راه ایشان را طی و از آرمان‌ها دفاع کنیم چراکه معتقدیم انقلاب ما زمینه‌ساز انقلاب مهدوی است و اگر خداوند را نصرت کنید خداوند فتح و پیروزی را به ما اعطا می‌فرماید لذا اگر می‌خواهید مکه را خالی از دیو کنید باید اسرائیل از بین برود.

طائب بابیان اینکه مقاومت باعث شکست دشمن می‌شود، متذکر شد: ترامپ باکارهای خود در حال خفه شدن است و ملت ایران با بصیرت خود اهداف انقلاب را به‌پیش می‌برد تا نقشه‌ها و توطئه‌های ترامپ را نقش بر آب کند. انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: