کد خبر: 3734386
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۵
گروه فعالیت‌های قرآنی- مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد گفت: آشنایی نوجوانان و جوانان با قرآن کریم اولویت امروز جامعه است و باید برنامه‌های قرآنی بصورت متنوع و جذاب اجرا شود.

آشنایی نوجوانان و جوانان با قرآن اولویت امروز جامعه است

به گزارش ایکنا از یزد به نقل از بسیج، حجت الاسلام شیخ زاده، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج روح الله یزد با بیان اینکه انس با قرآن یکی از راه‌های ایجاد توسعه فرهنگ قرآنی در سطح جامعه است اظهار کرد: در زمینه انس با قرآن، مقام معظم رهبری مطالباتی داشته‌اند و افق‌های وسیع‌تری نسبت به قرآن در این زمینه طراحی کرده‌اند در واقع هر فرایندی که باعث شود افراد جامعه رجوع بیشتری به قرآن داشته باشند مانند افزایش فضای روخوانی، روان خوانی، تجوید، قرائت و حفظ، برگزاری ختم‌های مختلف قرآنی در سطح جامعه و تاسیس مدارس قرآنی در این زمینه بسیار موثر است.
وی با اشاره به اینکه ایجاد فضا‌های آموزشی با بهره گیری از رهنمود‌های قرآن توسط متولیان این امر از دیگر راهکار‌های برقراری توسعه فرهنگ قرآنی در سطح جامعه است، افزود: آشنایی نوجوانان و جوانان با قرآن کریم؛ اولویت امروز جامعه است. قرآن باعث افزایش بینش و بصیرت در سطح جامعه می‌شود و باید در این زمینه بیشتر کار شود و باید برنامه‌های قرآنی بصورت متنوع و جذاب در سطح بسیج اجرا شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: