کد خبر: 3735915
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
خلیلی خبر داد:
گروه فرهنگی - رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از فراخوان مجدد ثبت‌نام اولین دوره تخصصی مداحی و تربیت مبلغین با رویکرد جدید ویژه خواهران در استان خبر داد.

فراخوان مجدد ثبت‌نام دوره مداحی و تربیت مبلغین در چهارمحال‌‌‌و‌‌بختیاری

وحید خلیلی اردلی، رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، گفت: این دوره با هدف توانمندسازی بانوان مداح و سایر بانوان علاقه مند به مداحی اهل بیت علیهم السلام با رویکرد تبلیغی برگزار می شود.
وی سرفصل های اصلی این دوره را مداحی، فن خطابه و سخنوری، مهارت های قرآنی(روخوانی و تجوید، تفسیر و ...)، مهارت های زندگی و فرزندپروری، احکام، اخلاق و عقاید اسلامی برشمرد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان اظهار کرد: در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی معتبر آموزشی اعطا می شود.
خلیلی با بیان این که مدت زمان دوره 200 ساعت و چهار ترم آموزشی است هزینه شرکت در این دوره تخصصی را 800000 تومان اعلام کرد.
وی اضافه کرد:علاقه مندان جهت ثبت نام به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان(واقع در دانشگاه شهرکرد، جنب دانشکده منابع طبیعی) مراجعه یا با شماره 32320070 تماس حاصل نمایند.
رئیس جهاددانشگاهی استان افزود: دستورالعمل و شرایط این دوره درتارنمای جهاددانشگاهی استان به نشانی www.jchb.ir موجود می باشد.
وی افزود: دوره تخصصی تربیت مبلغین به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان و با مجوز و نظارت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در استان برگزار می شود.

فراخوان مجدد ثبت‌نام دوره مداحی و تربیت مبلغین در چهارمحال‌‌‌و‌‌بختیاری

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: