کد خبر: 3737641
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۷
گروه اجتماعی - همایش پیاده‌روی خانوادگی تکواندوکاران منطقه آزاد ماکو در پارک امام‌خمینی (ره) برگزار شد و انجام نمادین حرکات ورزشی تکواندو، و ورزش همگانی از دیگر برنامه‌های این پیاده‌روی بود.

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی تکواندوکاران منطقه آزاد ماکو

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حسین ولی‌زاده مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این همایش از ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور خانواده های تکواندوکاران منطقه و دیگر علاقمندان به ورزش در پارک امام خمینی ماکو انجام گرفت.

وی افزود: انجام نمادین حرکات ورزشی تکواندو و ورزش همگانی از دیگر برنامه های این پیاده‌روی بود.

ولی‌زاده با اشاره به اینکه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به استفاده از ظرفیت ورزش برای سلامتی شهروندان و معرفی منطقه تاکید دارد، خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک رویدادهای مختلف ورزشی در منطقه برگزار می‌شود و همچنین اردوهای تیم ملی در رشته های مختلف در رده های پایه در منطقه آزاد ماکو برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با ایجاد زیرساخت های لازم منطقه آزاد ماکو را قطب کمپ های تیم های ملی کشور کنیم تا از این طریق هم شاهد رشد سلامت و جایگاه قهرمانی ورزش منطقه شود و همچنین بتوانیم ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری منطقه را معرفی کنیم.

شایان ذکر است، در ادامه برنامه ورزشکاران به اجرای حرکات نمایشی در قالب حرکات فرم، دفاع شخصی، حمله و دفاع، میت زنی پرداختند.

این همایش و مراسم با استقبال خوب خانواده ها و جمعیت حاضر در پارک مواجه گردید و مورد توجه و تشویق آنان قرار گرفت.

برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی تکواندوکاران منطقه آزاد ماکوبرگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی تکواندوکاران منطقه آزاد ماکوبرگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی تکواندوکاران منطقه آزاد ماکو

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: