کد خبر: 3737962
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
سید مصطفی حسینی، مدیر مرکز امور قرآنی اوقاف از همکاری با طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ خبرداد و گفت: موشن گرافی های آموزش حفظ قرآن توسط این سازمان برای مخاطبان ۱۴۵۲ ارائه می شود.

به گزارش ایکنا؛ مهر نوشت: حجت الاسلام سید مصطفی حسینی رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور و خیریه در خصوص مشارکت این سازمان در طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ گفت: امسال در تصمیمی که در ستاد راهبری طرح ملی حفظ اتخاذ شد کارویژه ای برای دستگاه ها  با محوریت جز سی تعریف شد که در آن همه دستگاه ها در طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ مشارکت داشته باشند.

رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه با اشاره به عملکرد این سازمان در طرح ۱۴۵۲ افزود: سازمان اوقاف در حوزه محتوایی در خصوص محتواهایی که تولید می شود با این طرح مشارکت گسترده ای داشته است.

وی ادامه داد: درسنامه ای که در همین خصوص  منتشر شد  در واقع با همکاری مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه صورت گرفت و چاپ و انتشار آن را سازمان چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه   برعهده گرفت.

حسینی با تا کید بر اینکه محتوای طرح ۱۴۵۲ حفظ جز سی بوده و ما نیز در این طرح با همکاران شبکه قرآن و معارف سیما دست دوستی داده ایم افزود: تولید کلیپ های تصویری و مجموعه های موشن گرافی در خصوص آموزش حفظ قرآن و انگیزه سازی در خصوص حفظ قرآن یکی دیگر از مورادی بوده است که  مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه  با انتشار ده ها مجموعه آن را بر عهده گرفته است.

رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با تاکید بر اینکه کلیپ های تصویری در دسترس تمامی شبکه ها قرار گرفته است، عنوان کرد: همچنین سازمان اوقاف و امور خیریه در تامین جوایز این طرح نیز  بخشی  را متقبل شده و در نتیجه سازمان اوقاف خیریه یکی از شرکای اصلی طرح ۱۴۵۲ است.
گفتنی است، طرح قرآنی بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ جز در سه مرحله از اول تابستان با همکاری دستگاه ها و نهاد های مختلف قرآنی آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: