کد خبر: 3738146
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
گروه اجتماعی-معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای با ۵۹۰ میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.

به گزارش ایکنا ازخراسان‌شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صادق نامور معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اظهارکرد: در پی اعلام هشت مورد شکایت مبنی بر اینکه افرادی با سوء استفاده از اعتماد شهروندان با ترفندهای مختلف اقدام به کلاهبرداری کرده‌اند بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی و بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق به شناسایی محل اختفای کلاهبرداران شدند، افزود: در یک اقدام غافلگیرانه ماموران موفق شدند سه کلاهبردار حرفه ای را در این زمینه دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دهند.
نامور با اشاره به اینکه متهمان بعد از مواجه با مستندات و ادله کافی به هشت مورد کلاهبرداری به ارزش 590 میلیون ریال اعتراف کردند، خاطر نشان کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان‌شمالی تاکید کرد: شهروندان کاملا مراقب باشند تا مورد سوء استفاده کلاهبرداران و سودجویان قرار نگیرند و در صورت نیاز می توانند مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: