کد خبر: 3738148
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
گروه اجتماعی - فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از کشف 24 میلیون ریال کالای قاچاق و دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای خبر داد.

دستگیری قاچاقچی حرفه ای در اسفراین

به گزارش ایکنا ازخراسان‌شمالی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جاوید مهری، فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین اظهارکرد: در پی کسب خبری مبنی بر خرید و فروش کالای قاچاق در شهرستان اسفراین بلافاصله مراتب با جدیت در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و رد زنی محل تردد افراد مورد نظر موفق شدند محل دپوی کالای قاچاق را در حوالی شهرستان اسفراین شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی ماموران این پلیس در یک اقدام غافلگیرانه موفق شدند تعداد 1404 عدد مداد ،1780عدد تیغ اصلاح ، 400 نخ سیگار ، 704 عدد باتری قلمی و 34 کیلوگرم بذر ذرت به ارزش 24 میلیون ریال را کشف کنند.
مهری با اشاره به اینکه در این عملیات یک قاچاقچی دستگیر و به مقر انتظامی انتقال شد، خاطر نشان کرد: متهم بعد از تشکیل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با تاکید بر اینکه ورود کالای قاچاق به بازار می تواند به اقتصاد کشور ضربه سنگینی وارد کند، از شهروندان خواست تا با لبیک گویی به بیانات مقام عظمای ولایت مبنی بر حمایت از کالای ایرانی پلیس را در مبارزه با این پدیده شوم یاری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: