کد خبر: 3738784
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
گروه شبکه اجتماعی ــ سیدمحمدعلی افشانی، شهردار تهران در توییترش به پویش #فرزندت_کجاست پیوست و به سوالات این پویش پاسخ داد.

‌به گزارش ایکنا؛ در پویش فرزندت کجاست از مسئولان سوال شده است که جناب آقای رئیس، وزیر، مدیر، وکیل و مسئول و امثال آن، شما هم بگو #فرزندت_کجاست؟ همچنین در این پویش سعی شده تا مسئولان به این سوال که فرزندان شما چه مقدار مانند دیگر فرزندان این کشور درد و دغدغه دیگر جوانان و خانواده‌های وطن را درک کرده‌اند؟ و سهم آن‌ها از گرانی، تحریم، شرایط بد اقتصادی خانوار‌ها و تبعیض‌ها به خانواده‌های ایرانی چقدر است، پاسخ دهند.

شروع کمپین #فرزندت-کجاست؟ از سید عباس صالحی، وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی بود؛ او اولین وزیری بود که با انتشار توضیحاتی به سوال این کمپین پاسخ داد و در کنار آن مسئولان دیگری بودند که به این کمپین پیوستند و مردم را از شرایط فرزندان خود آگاه کردند.

مصطفی هاشمی‌طبا، مسعود پزشکیان، جواد کریمی قدوسی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، سیدمحمد علی ابطحی، شهیندخت مولاوردی از دسته افرادی بودند که به طور صریح به سوال کاربران پاسخ دادند و اینبار سیدمحمدعلی افشانی، شهردار تهران در توییترش به پویش #فرزندت_کجاست پاسخ داد.

افشانی در این پیام نوشت: «سه فرزند دارم که همه در ایران هستند. زینب، دانشجوی دکترای سازه و زلزله دانشگاه شریف و مرضیه، فارغ التحصیل مهندسی برق و آماده ادامه تحصیل، سید محمد امین، دانش آموز و دامادم آقا سعید خرسند، دانشجوی دکترا سازه و زلزله دانشگاه شریف»
 
پویش«فرزندت کجاست» به شهردار تهران ‌هم رسید
 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: